قیمت فلکه هرزگرد آسانسور در کرج

جهت اطلاع از قیمت فلکه هرزگرد آسانسور در کرج و قیمت قطعات فلکه هرزگرد آسانسور در کرج و همچنین خرید فلکه هرزگرد آسانسور در کرج با آمر فلز در تماس باشید :

تلفن : 02146893204
تلگرام : 09358987865 (ارتباط فقط از طریق تلگرام یا واتس آپ)

قیمت فلکه هرزگرد آسانسور در کرج

آدرس شرکت فروش فلکه هرزگرد آسانسور در کرج

کیلومتر 17 جاده مخصوص - بلوار کرمان خودرو به سمت اندیشه - جاده شهریار به سمت کرج - منطقه صنعتی هفت جوی - خیابان قائم ماشین - پلاک 111/1 مراجعه نمایید
لازم به ذکر است که شرکت آمرآسانسو فلز امیر علاوه بر فروش فلکه هرزگرد آسانسور کار  نصب فلکه هرزگرد آسانسور در کرج را نیز انجام میدهد پس برای اطلاع از هزینه نصب فلکه هرزگرد آسانسور در کرج نیز با شماره بالا تماس گرفته تا شما را هرچه بیشتر درباره ی نصب و فروش فلکه هرزگرد آسانسور راهنمایی کنیم.

نصب فلکه هرزگرد آسانسور در کرج

هزینه نصب فلکه هرزگرد آسانسور در کرج

فروش فلکه هرزگرد آسانسور

فلکه هرزه گرد آسانسور

سیستم تعلیق آسانسور تولید کننده فلکه آسانسور در سایز های مختلف ( 20 تا 48 ) همراه با فلکه هرزگرد هیدرولیک در سایزهای 30-40 . کلیه فلکه خاص با مواد اولیه چدن داکتل پذیرفته می شود همراه با کفشک ها به اندازه دلخواه فلکه هرزگرد یا همان فلکه کششی آسانسور برای انتقال قدرت و حرکت به سیم بکسل به کار می رود . نیروی کششی ایجاد شده در اثر اصطکاک بین سیم بکسل و سطح شیارهای فلکه می باشد همچنین فلکه هرزه گرد برای تعلیق سیستم آسانسور به کار می رود. فلکه های گیربکس آسانسور ازجنس چدن ساخته میشود که اهمیت زیادی از لحاظ مقاومت و سایش داراست. که در دو نوع چدن خاکستری (که با ترکیب خواستی برای فلکه گیربکس آسانسور ذوب میشود)و نوع دیگر از نوع داکتیل ضد سایش که ترجیحا توصیه میشود در آسانسور هایی که دارای ترافیک کاری بالا هستن استفاده شود این نوع چدن ها همانطور که از نامشان مشخص است از نوع نشکن میباشد که از لحاظ سایشی مقاومت بالایی دارند:

تولید کننده فلکه هرزگرد آسانسور

1-تولید انواع فلکه هرزگردهای با کیفیت و استحکام بالا،مخصوص آسانسور های گیرلس(ابعاد فلکه،شیار و نوع بلبرینگ ها طبق سفارش مشتری)

2-فلکه هرزگرد مخصوص آسانسور های گیربکس دار

3-روغندان طرح ترک درجه

1 4-انواع فنردرب آسانسور ازنوع ششپر فلزی

قیمت فلکه موتور آسانسور

قیمت فلکه هرزگرد آسانسور در کرج

تولید کننده فلکه آسانسور

قیمت فلکه هرزگرد آمر فلز امیر

قیمت فلکه اصلی موتور اسانسور در کرج

تولید کننده فلکه هرزگرد آسانسور در کرج

تلفن : 02146893204
تلگرام : 09358987865 (ارتباط فقط از طریق تلگرام یا واتس آپ)

فروش فلکه هرزگرد در کرج

قیمت فلکه گیربکس آسانسور در کرج

فلکه اصلی موتورگیربکس آسانسور