ترمینال مخابراتی

ترمینال مخابراتی یکی از تجهیزات و قطعاتی می باشد که در صنایع مختلف بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. وظیفه اصلی این قطعه در واقع اتصال دو یا چند سیم است. پایانه های مخابراتی در دو نوع پایانه های پیچی و پایانه های کروز دسته بندی می شوند. 
مجموعه آمر فلز تولید کننده و ارائه دهنده انواع ترمینال های مخابراتی می باشد که با استفاه از متعلقات با کیفیت یکی از بهترین نمونه های ترمینال های مخابراتی موجود در بازار را طراحی و تولید می کند. مجموعه آمر فلز امیر یکی از بزرگ ترین و معتبرترین مجموعه هایی می باشد که در زمینه طراحی و تولید قطعات و لوازم جانبی آسانسور مانند فلکه آسانسور و تولید انواع ترمینال های مخابراتی فعالیت دارد و برای مشتریان خود  تجربه لذت بخش یک خرید را تداعی می کند این مجموعه با پایبند بودن به سه اصل مهم مانند ارسال سریع، قیمت مناسب و ارزنده و تضمین اصل بودن کالا هدف خود را فروش بالای محصولات خود و رضایت مندی و جلب اعتماد مشتریان قرار داده است. 
ترمینال مخابراتی
مطالب مرتبط: ترمینال های مخابراتی
 

انواع ترمینال مخابراتی 

انواع ترمینال های مخابراتی در مراکز مخابراتی جهت اتصال کردن خطوط مختلف مخابراتی با توجه به نیاز و شرایط استفاده می شوند. از جمله ترمینال های مخابراتی می توت به ترمینال مخابراتی کروز، ترمینال مخابراتی پیچی، ترمینال مخابراتی دلسا، ترمینال مخابراتی PT و... اشاره کرد که این ترمینال ها در مدل های مختلف توسط شرکت های گوناگون طراحی و ساخته می شوند. اتصال اتصالات در پست تلفن ها با استفاده از این ترمینال های پیچی انجام می شود. 

ترمینال مخابراتی پیچی

ترمینال مخابراتی پیچی از جمله تریمنال های مخابراتی قدیمی هستند که امروزه استفاده از این ترمینال ها منسوخ شده است و جای خود را به تریمنال های مخابراتی کروز داده اند. اگر از تریمنال های پیچی در درون تاببلو های مخابراتی استفاده می کنید نخست باید زوج سیم ورودی به وسیله کابل اصلی به زیر پیچ بست. یکی از نمونه های ترمینال مخابراتی پیچی ترمینال مخابراتی 20 زوج پیچی است که از کاربرد بسیاری برخوردار می باشد از جمله مهمترین کاربرد های این  محصول می توان به صنایع مخابراتی، شبکه ها، چاپگر ها، ایستگاه های کاری و.... اشاره کرد. این محصول در مخابرات برای برقراری ارتباط مستقیم خطوط تلفن با یکدیگر استفاده می شود و نیز نصب ایزوله مخابراتی به جهت قطع برقراری خطوط را برای مشترکین مخابرات مهیا می سازد.  از قابلیت های ترمینال تلفن 20 زوج می توان قابلیت نصب درداخل تابلو فلزی و پلاستیکی، قابلیت نصب در داخل تالو و فابلیت اتصال 20 خط تلفن را نام برد. 

انواع ترمینال مخابراتی کروز

ترمینال مخابراتی کروز یکی از مهم ترین و اصلی ترین قطعات است که در صنعت مخابرات از کاربرد بسیار فراوانی برخوردار می باشد. وظیفه اصلی این قطعه نظم دهی و متصل کردن سیم های مخابراتی است و اکثرا برای اتصال سیم های خطوط شرکتی و یا منازلاستفاده می شود. مدل کروز نمونه جدید ترمینال مخابراتی می باشد که این رو ها بسیار کاربرد دارد. ترمینال های کروز به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که دارای دو پورت اصلی ورودی و خروجی هستند و از این دو درگاه در جهت انتقال اطلاعات میان سیم ها از سمت مخابرات و همین طور سیم های رانژه استفاده می شود. ترمینال مخابراتی کروز امروز در انواع مدل های مختلف در بازار موجود می باشند که مدل T11-10 که ترمینال کروز 10 زوج نیز نامیده می شود یکی از پر کاربرد ترین و پر فروش ترین محصولاتی می باشد که دارای قیمت مناسب می باشد. 

پایه ترمینال کروز

جعبه ترمینال کروز

نصب ترمینال کروز

قیمت ترمینال مخابراتی

قیمت ترمینال کروز 100 زوج

  • ترمینال مخابراتی ۱۰ زوج
  • تولیدشده با مواد پلاستیک نو
  • پلاتینهای با کیفیت
  • استفاده از پیچ و مهره مرغوب 
ترمینال مخابراتی
ترمینال مخابراتی

نوع ترمینال مخابراتی- ابعاد ترمینال مخابراتی- تعداد زوج ترمینال مخابرایت- جنس ماژول مورد نیاز- قابلیت رانژه نمودن سیم ها با قطر های مختلف- تعداد پرت های ورودی و خروجی - انتقال اطلاعات و دیتا در سیم های مخابرات به سیم های خطوط داخلی منازل یا شرکتی- مجهز بودن به پایه برای نصب روی پست مخابرات و اتصال به خطوط داخلی توسط کابل جک و کارت های مختلف

پایانه های مخابراتی به دو نوع پایانه پیچ و پایانه کروز تقسیم می شوند.

کار اصلی ترمینال مخابراتی اتصال دو تا چند سیم است.

ترمینال کروز- ترمینال کروز مخابراتی- ترمینال پیچی