قیمت آسانسور در تهران

جهت خرید از آمر فلز و اطلاع از لیست قیت آسانسور در تهران و همچنین نحوه فروش آسانسور در تهران با گروه آمر فلز در تماس باشید:

تلفن : 02146893204
واتس آپ : 09358987865  (ارتباط فقط از طریق واتس آپ)

برای از اطلاع از قیمت آسانسور و قطعات آسانسور میتوانید با شماره تماس  02146893204 با ما در ارتباط باشیدهمچنین برای مراجعه حضوری به  آدرس شرکت فروش آسانسور در تهران کیلومتر 17 جاده مخصوص - بلوار کرمان خودرو به سمت اندیشه - جاده شهریار به سمت تهران - منطقه صنعتی هفت جوی - خیابان قائم ماشین - پلاک 111/1 مراجعه نمایید لازم به ذکر است که شرکت آمر آسانسور امیر علاوه بر فروش آسانسور کار نصب آسانسور در تهرانرا نیز انجام میدهد پس برای اطلاع از قیمت نصب آسانسور در تهران نیز با شماره بالا تماس گرفته تا شما را هرچه بیشتر درباره ی نصب و فروش اسانسور راهنمایی کنیم.

آدرس شرکت فروش آسانسور در تهران

نصب آسانسور در تهران

قیمت نصب آسانسور در تهران

امروزه یکی از مهم تریت مواردی که در زندگی آدمی به آن توجه میشود استفاده از وسایل و ابزار های است که موجب آسایش در بین افراد میشود آسانسور نیز یکی از همین وسایل های آسایشی برای بشر است
پس چه بهتر که این وسیله که موجب آرامش میشود دارای کیفیتی بالا باشد و در هنگام نصب نیز این کیفیت رعایت شود
شرکت آسانسوری آمر فلز امیر این اطمینان را به شما میدهدکه محصولاتی با کیفیت را به شما ارائه خواهد داد

نصب اسانسور در هتل ها

هدف اصلی در تمام مراکز تفریحی و هتل ها، جلب رضایت و آسایش مشتریان می باشد. زیبایی  و طراحی ظاهری در تمام قسمت های مختلف هتلها و مراکز تفریحی اهمیت داشته و از ارکان جذب اولیه مشتریان می باشد. در هتل ها میهمانان احتیاج دارند تا در کمترین زمان و به راحت ترین شکل در بین طبقات تردد کنند. با توجه به اینکه معمولا در اینگونه ساختمان ها تعداد طبقات و ترافیک طبقات  زیاد بوده، کیفیت ،طول عمر و همچنین سرعت آسانسور بسیار حائز اهمیت است.
  که معمولا  آسانسورهای با سرعت بالا به طور عمده از بهره وری و کیفیت پایینی برخوردار هستند. همانطور که گفته شد طراحی و زیبایی در اجزای هتل از اهمیت بسیاری برخورداراست که این امر شامل آسانسور نیز می باشد. شرکت اطلس تک از بدو تاسیس با استفاده از جدیدترین تکنولوژی، سعی در پیشرو بودن در طراحی و دکور آسانسور داشته، چنانکه اکثریت طراحی های  روز صنعت آسانسور کپی برداری از طرح های قدیم این شرکت می باشد. همچنین شرکت اطلس تک همواره با استفاده از با کیفیت ترین قطعات اروپایی و کادر مجرب تلاش در ارائه کم نقص ترین سیستم آسانسور با پایین ترین درصد خرابی را داشته.

 

قیمت آسانسور در تهران

لیست شرکت های آسانسور در تهران

فروش قطعات آسانسور در تهران

استعلام قیمت آسانسور

انواع آسانسور به نوعی از تجهیزات گفته می شود که اجسام مختلف اعم از مسافر و بار را در محل های مختلف از جمله ساختمان ، کشتی و یا مکان های دیگر به صورت عمودی جابه جا و به بالا یا پایین منتقل  میکند .
آسانسور ها عمدتا به وسیله ی موتور های الکتریکی کار می کنند که به وسیله ی کابل کششی و یا سیستم های تعادل مجهز به وزنه و چاه و یا بوسیله ی پمپ مایع هیدرولیک برای به حرکت در آوردن جک استفاده می کند .
برای جابه جایی و حمل سرنشینان در یک ساختمان از سه راهکار : آسانسور ، پله برقی و یا پیاده رو متحرک می توان استفاده کرد ، این تجهیزات با توجه به میزان استفاده با قدرت های مختلف طراحی و ساخته می شوند .
شاخص های مهم برای طراحی انواع آسانسور :
 1. مکانیزم چاله
 2. استفاده های ویژه
 3. محل قرارگیری آسانسور
 4. نوع ساختمان
 5. ارتفاع ساختمان
 6. مکانیزم چاهک
انواع آسانسور ها با توجه به ساختار چاه به دسته های زیر تقسیم می شوند :
 1. آسانسور های شیشه ای
 2. آسانسور های بالا برنده
 3. آسانسورهای هیدرولیک
 4. آسانسورهای کششی
در ادامه به توضیح انواع آسانسور هیدرولیک می پردازیم :
 1. انواع آسانسور هیدرولیک
آسانسور های هیدرولیک عمدتا به وسیله ی یک پیستون در قسمت پایینی آسانسور نگه داشته شده و به سمت بالا حرکت داده می شوند .
این نوع از آسانسور ها برای ساختمان های کم ارتفاع که دارای حدودا ۲ الی ۸ طبقه می باشند کاربرد دارد و دارای سرعت دویست فوت در دقیقه می باشند .معمولا موتورخانه ی آسانسور های هیدرولیک در پایین ترین سطح مجاور به چاهک آسانسور واقع شده است
آسانسور های هیدرولیک عمدتا از دو نوع اصلی به شرح زیر ساخته شده اند :
 

قیمت آسانسور در تهران

انواع آسانسور هیدرولیک

۱ – آسانسور های هیدرولیک معمولی به همراه چاهک یا چاله

این نوع آسانسور هیدرولیک دارای یک طناب قرقره در کف چاهک آسانسور قرار دارد که با پایین آمدن آسانسور ، پیستون جمع شده را پذیرا می باشد .
در بعضی اشکال از این نوع آسانسور ها ، یک پیستون تلسکوپی موجود است که فرو ریخته و نیازمند به یک سوراخ کم عمق درزیر چاهک دارد.
حداکثر مسافتی که این نوع آسانسور می تواند حرکت کند ۶۰ فوت می باشد .

۲ – آسانسور های هیدرولیک فاقد چاهک یا چاله

این آسانسور ها دارای یک پسیستون در دو طرف کابین می باشند که دارای سه مدل زیر مجموعه می باشد .
آسانسور های هیدرولیکی طنابی
در این مدل از آسانسور از ترکیب طناب و یک پیستون برای حرکت دادن آنها استفاده می شود . این آسانسور ها توانایی حرکت تا ۶۰ فوت را دارند .
    آسانسور های هیدرولیکی تلسکوپی
در این نوع از پیکر بندی  پیستون های تلسکوپی در بالای چاهک آسانسور ثابت می باشند و دارای دو و یا سه قطعه ی تلسکوپی می باشد که قابلیت حرکت تا ۵۰ فوت را دارند .
    آسانسور های هیدرولیکی بدون تلسکوپ و یا غیر تلسکوپی
این مدل دارای یک پیستون بوده و تا ارتفاع ۲۰ فوت را می تواند طی کند .
آسانسور های کششی
آسانسور کششی توسط کابلی که به دور چرخ فلکه موتور که عمدتا در بالای چاهک قرار دارد به بالا و پایین جابه جا می شود ، این نوع از  آسانسور ها معمولا برای ساختمان های متوسط و یا بلند کاربرد دارند و سرعت حرکت آنها به مراتب بیشتر از آسانسور های هیدرولیک می باشد ، وجود وزنه تعادل در این آسانسور ها باعث می شود که این آسانسور ها بسیار کار آمد تر از قبل باشند .
انواع آسانسور کششی
آسانسور های کششی به سه دسته ی اصلی تقسیم می شوند که به شرح زیر می باشند .

۱ – آسانسور های کششی دارای گیربکس

در این نوع از آسانسور ها یک گیربکس متصل به موتور وجود دارد که چرخی را که طناب ها را حرکت می دهد ، می چرخاند.
آسانسور های کششی گیربکس دار می توانند با سرعت بیش از ۵۰۰ فوت در دقیقه حرکت کنند .

۲ – آسانسور های کششی گیرلس

در این نوع از آسانسورها چرخ یا فلکه ی بسیار بزرگی وجود دارد که مستقیما به موتور متصل شده است این نوع از آسانسور ها سرعتی بالغ بر ۲۰۰۰ فوت بر ثانیه دارند .

۳ – آسانسور های بدون مووتور خانه  ( آسانسور روملس – Roomless Elevator  )

در این نوع از آسانسور که به طور معمول از نوع کششی می باشند و فاقد موتور خانه هستند موتور در داخل چاهک قرار می گیرد.

شرکتهای سرویس و نگهداری آسانسور در تهران

قیمت آسانسور 8 نفره در تهران

استعلام آنلاین قیمت آسانسور تهران