فلکه اصلی موتور

تولید انواع فلکه اصلی موتور های گیربکس و گیراس کاملا مطابق نمونه اصلی با آلیاژ چدن نشکن ضد سایش جهت طول عمر بالا

* 2 سال گارانتی تعویض فلکه*
 


فلکه اصلی موتور                               فلکه اصلی موتور    

 

فلکه اصلی موتور گیربکس آسانسور

فلکه اصلی موتور آسانسور در مجموعه آمر فلز با استفاده از چدن ضد سایش و نشکن تولید می گردد. فلکه اصلی موتور گیربکس آسانسور قرقره ای است که وظیفه انتقال قدرت موتور به سیم بکسل را برعهده دارد. و بر اساس نوع آسانسور در پروژه های گوناگون به کار گرفته می شود.  کیفیت و جنس فلکه اصلی آسانسور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد زیرا این قطعه جزء قطعات مهم آسانسور می باشد که فشار بالایی را تحمل می کنند. برای توضیح بیشتر می توان گفت که سیم بکسل بر روی شیار های فلکه اصلی آسانسور قرار می گیرد و از یک سمت به کابین آسانسور و از سمت دیگر به وزنه تعادل متصل می شود. به همین دلیل جنس فلکه اصلی آسانسور بایستی از چدن خالص باشد در برخی از شرکت های فلکه های اصلی آسانسور با استفاده از چدن ناخالص تهیه می شوند که از کیفیت بالایی برخوردار نیستند. 
در زمان خرید و تهیه فلکه اصلی موتور گیربکس آسانسور انتخاب یک مرکز معتبر که این قطعه را با کیفیت عالی عرضه می کند بسیار حائز اهمیت می باشد. مجموعه آمر فلز به عنوان تولید کننده و ارائه دهنده انواع فلکه آسانسور تمام سعی و توان خود را به کار گرفته است تا با کیفیت ترین نوع فلکه آسانسور را تولید و در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهد تا از این طریق منجر به جلب اعتماد و رضایتمندی آن ها شود. 

قیمت فلکه اصلی موتور آسانسور

قیمت فلکه اصلی موتور گیربکس آسانسور با توجه به نوع آسانسور، نوع موتور آسانسور، تعداد شیار ها، تعداد گام شیار ها و میزان آلیاژ و نوع آلیاژ مورد استفاده در تولید فلکه اصلی آسانسور مشخص می شود. جهت استعلام قیمت دقیق فلکه اصلی آسانسور بهتر است که کارشناسان در محل مورد نظر شما حضور پیدا کنند تا با بررسی های لازم نوع فلکه اصلی مورد نیاز را تعیین و قیمت دقیق را خدمت شما مشتریان عزیز اعلام نمایند. همچنین می توانید به صورت غیر حضوری از طریق عکس فلکه اصلی آسانسور از قیمت دقیق آن مطلع شوید. مجموعه آمر فلز امیر به دلیل اینکه خود تولید کننده انواع فلکه آسانسور می باشد این قطعات را با قیمت مناسب تر به دست مصرف کنندگان محترم می رساند. 

علت خرابی فلکه اصلی موتور آسانسور

خوردگی فلکه اصلی آسانسور ممکن است دلایل متعددی داشته باشد که ما در این قسمت دلایل عمده خرابی فلکه اصلی موتور آسانسور را ذکر کرده ایم. 

  • محل قرار گیری نامناسب فلکه اصلی موتور و فلکه هرزگرد نسبت به کابین آسانسور
  • عدم بالانس کافی بین وزنه تعادل و کابین آسانسور
  • یکسان نبودن میزان کشش سیم بکسل ها
  • عدم تناسب کافی بین سختی فلکه اصلی موتور، فلکه هرزگرد و سیم بکسل آسانسور
  • خشکی بیش از حد سیم بکسل آسانسور

در زمان مشاهده خرابی و خوردگی فلکه اصلی موتور آسانسور ابتدا باید علت خرابی فلکه موتور اصلی آسانسور شناسایی شود و در نهایت نسبت به علت آن به تعمیر و رفع مشکل به وجود آمده در آسانسور بپردازید. به طور مثال اگر علت خوردگی فلکه اصلی آسانسور خرابی فلکه هرزگرد آسانسور است بهترین راه حل تعویض این فلکه می باشد. 

قیمت فلکه موتور آسانسور

فلکه آسانسور

فلکه کششی یا فلکه هرزگرد آسانسور فلکه ای (قرقره ای) است که برای انتقال قدرت موتور و حرکت به سیم بکسل به کار می رود. نیروی کششی ایجاد شده در اثر اصطکاک بین سیم بکسل و سطح شیارهای فلکه می باشد. در واقع فلکه هرزگرد یکی از اصول اساسی سیستم تعلیق آسانسور می باشد. در نصب فلکه هرزگرد یا کششی باید به مواردی توجه شد از جمله اینکه برای اتصال سیم بکسل به مرکز کابین و مرکز وزنه تعادل می توان از فلکه گیربکس استفاده کرد که در این صورت بایستی از فلکه بسیار بزرگی که روی گیربکس نصب می شود استفاده نمود که طبیعتا این امر باعث اشغال شدن مکان زیاد شده و هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست لذا از دو فلکه کوچکتر، یکی برای گیربکس و یکی برای فلکه هرز گرد استفاده می شود که بدین ترتیب فاصله بین کابین و وزنه تعادل فراهم میگردد.

فلکه اصلی موتور آسانسور در مجموعه آمر فلز امیر در اندازه های استاندارد تولید می شوند.

مجموعه آمر فلز امیر برای تولید محصولات خود از بهترین و درجه یک ترین متریال و مواد اولیه موجود در بازار استفاده می کند.

بله، شما علاوه بر خرید عمده انواع فلکه اصلی و فلکه هرزگرد آسانسور از این مجموعه می توانید از تخفیفات ویژه ای که این مجموعه برای خریداران عمده خود در نظر گرفته اند بهره مند شوید.

شما مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید فلکه مورد نظر خود را از این مجموعه تهیه کنید.