لیست قطعات آسانسور

اگر میخواهید از لیست قیمت قطعات آسانسور با خبر شوید با شماره تماس 02146893204 تماس حاصل فرمایید

یکی از مهمترین مسائل درهنگام خرید توجه به قیمت محصول مورد نیاز است کها توجه به میزان بودجه در نظر گرفته شده البته در کنار آن کیفیت محصول آن را خریداری کرد
شرکت آسانسوری آمر فلز امیر نیز برای شما شرایطی را فراهم خواهد کرد که بتوانید از لیست قیمت قطعات آسانسور با خبر شوید
همچنین باید اشاره کرد که شرکت آسانسوری آمر فلز امیر نصب آسانسور و همچنین قطعات آسانسور را در سرتاسر ایران به ویژه
تهران،کرج،اصفهان ،شیراز،مشهد،اردبیل،تبریز،رشت،آبادان،قم،قزوین،بندعباس ،سنندج انجام خواهد داد
 
لیست قطعات آسانسور

فروشگاه اینترنتی قطعات آسانسور

آشنایی با قطعات آسانسور

مرکز فروش قطعات آسانسور در تهران

لوازم اسانسور

شرکتهای فروش قطعات اسانسور

عکس قطعات اسانسور

بازار قطعات آسانسور

قیمت تمام شده آسانسور 4 نفره

آسانسور دستگاهی است دائمی که براي جا به جایی اشخاص یا کالا ،بین طبقات ساختمان بوده و در طبقات مشخصی عمل می نماید. داراي کابینی است که ساختار، ابعاد و تجهیزات آن به اشخاص به سهولت اجازه استفاده می دهد و میان ریلهاي منصوبه عمودي با حداکثر انحراف ۱۵ درجه حرکت می کند. آسانسور وسیله نقلیه عمومی دائمی است که بین ترازهاي از قبل تعریف شده حرکت و تنها وسیله رفت و آمد ترافیکی است که مورد استفاده تمامی گروه سنی قرار می گیرد و عمومی ترین وسیله جابجایی عمودي در جهان است.
تاریخچه پیدایش آسانسور به ۲۵۳سال قبل از میلاد مسیح بازمی گردد. ارشمیدس وسیله ای شبیه به آسانسور اختراع کرد که قابلیت حمل یک نفر را برای ارتفاعات نه چندان زیاد را داشت. این آسانسور دستی نمونه ای از نخستین حرکات بشر برای ساختن یک بالابر بود.
فناوری ساخت آسانسور به سرعت پیش رفت و بسیاری از سازندگان ساختمان های جهان این وسیله مفید و کارا را استفاده کردند. براساس آخرین آمارهای ارایه شده، ایتالیایی ها بیشترین آسانسور سواران نام گرفته اند. با اینکه این کشور جمعیت بالایی ندارد، اما آنها با نصب ۸۵۰هزار دستگاه آسانسور رتبه نخست را در دنیا به خود اختصاص داده اند.
در ایتالیا روزانه بیش از ۱۰۰میلیون نفر از آسانسور استفاده می کنند. پس از این کشور، آمریکا با داشتن ۷۰۰هزار دستگاه آسانسور و چین با ۶۱۰هزار رتبه های دوم و سوم را در اختیار داشتند. البته این آمار به سال ۲۰۰۸ مربوط می شود و با سرعتی که نزد چینی ها سراغ داریم، به احتمال فراوان، این آمار دچار تغییر و تحولات شده است.
شرکت آسانسوری آمر فلز امیر تولید کننده آسانسور و قطعات آسانسور در ایران و نصب آن به سرتاسر جهان است

سیم بکسل

سیم بکسل های فولادی که به منظور آویزان کردن کابین و وزنه های متعادل در آسانسورها استفاده میشوند دارای ساختار استاندارد هستند.
سیم بکسل آسانسور از دسته سیم هایی که یک ساختار مدور را تشکیل میدهند،ساخته شده است.دسته سیم ها یا رشته ها (stand) هستند که حول سیم مرکزی پیچیده می شوند.و بعد این دسته سیم ها حول مغزی (هسته) فیبری یا فولادی که شامل چند لایه سیم است ((wireپیچیده می شوند.جنس هریک از این سیم ها از فولادی است که به روش کوره الکتریکی و یا سایر روش های مشابه تولید میشود.
سیم  بکسل کابین و وزنه تعادل توسط سیمبکسل فولادی به صورت معلق در چاه نگهداشته میشوند.سیم  بکسل عبارتست از مجموعه ای از سیم فولادی wire ، رشته Strand و مغزی Core ، به سیمبکسل طناب فولادی نیز می گویند.
فلکه هرزگرد
فلکه کششی یا فلکه هرزگرد آسانسور فلکه ای (قرقره ای) است که برای انتقال قدرت موتور و حرکت به سیم بکسل به کار می رود. نیروی کششی ایجاد شده در اثر اصطکاک بین سیم بکسل و سطح شیارهای فلکه می باشد. در واقع فلکه هرزگرد یکی از اصول اساسی سیستم تعلیق آسانسور می باشد. در نصب فلکه هرزگرد یا کششی باید به مواردی توجه شد از جمله اینکه برای اتصال سیم بکسل به مرکز کابین و مرکز وزنه تعادل می توان از فلکه گیربکس استفاده کرد که در این صورت بایستی از فلکه بسیار بزرگی که روی گیربکس نصب می شود استفاده نمود که طبیعتا این امر باعث اشغال شدن مکان زیاد شده و هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست لذا از دو فلکه کوچکتر، یکی برای گیربکس و یکی برای فلکه هرز گرد استفاده می شود که بدین ترتیب فاصله بین کابین و وزنه تعادل فراهم میگردد.

تلفن : 02146893204
واتس آپ : 09358987865  (ارتباط فقط از طریق واتس آپ)