قیمت آسانسور در کرج

آمر فلز تولید کننده انواع آسانسور می باشد آمر فلز تولید کننده آسانسور در کرج با داشتن سالها سابقه در این زمینه جهت اطلاع از قیمت آسانسور در کرج و همچنین نحوه فروش آسانسور در کرج و اطلاع از لیست قیمت قطعات آسانسور در کرج با ما در تماس باشید:

تلفن : 02146893204
واتس آپ : 09358987865  (ارتباط فقط از طریق واتس آپ)

برای ازاطلاع از قیمت آسانسور و قطعات آسانسور میتوانید با شماره تماس  02146893204 با ما در ارتباط باشیدهمچنین برای مراجعه حضوری به آدرس شرکت فروش آسانسور در کرج کیلومتر 17 جاده مخصوص - بلوار کرمان خودرو به سمت اندیشه - جاده شهریار به سمت کرج - منطقه صنعتی هفت جوی - خیابان قائم ماشین - پلاک 111/1
مراجعه نمایید لازم به ذکر است که شرکت آمر آسانسور امیر علاوه بر فروش آسانسور کار نصب آسانسور در کرج را نیز انجام میدهد پس برای اطلاع از  قیمت نصب آسانسور در کرج نیز با شماره بالا تماس گرفته تا شما را هرچه بیشتر درباره ی نصب و فروش اسانسور راهنمایی کنیم .

آدرس شرکت فروش آسانسور در کرج

نصب آسانسور در کرج

قیمت نصب آسانسور در کرج

امروزه یکی از مهم تریت مواردی که در زندگی آدمی به آن توجه میشود استفاده از وسایل و ابزار های است که موجب آسایش در بین افراد میشود آسانسور نیز یکی از همین وسایل های آسایشی برای بشر است
پس چه بهتر که این وسیله که موجب آرامش میشود دارای کیفیتی بالا باشد و در هنگام نصب نیز این کیفیت رعایت شود
شرکت آسانسوری آمر فلز امیر این اطمینان را به شما میدهدکه محصولاتی با کیفیت را به شما ارائه خواهد داد

آسانسور

آسانسور وسیله است که از آن برای سهولت بخشیدن به رفت و آمد در داخل ساختمانهای اداری و مسکونی برای جابجایی در بین طبقات مختلف یک ساختمان استفاده میگردد آسانسور در انواع و قیمت های  و ابعاد متفاوتی به فروش می رسد  از آسانسور می توان برای جابجایی افراد و یا کالاها و اجسام سنگن استفاده نمود که خود این نوع به دو مدل آسانسور نفر بر و آسانسور باری تقسیم میگردد .

ابعاد آسانسور و امکانات آن

مهمترین عامل در قیمت تمام شده نصب و راه اندازی آسانسور ظرفیت آن می باشد که در واقع بر روی تمام عوامل و مراحل نصب از آماده سازی چاه و اسکلت گرفته تا ابزارهای هیدرولیکی و الکتریکی آن تاثیرمی گذارد.
 

 

لیست شرکت های آسانسور در کرج

فروش قطعات آسانسور در کرج

استعلام قیمت آسانسور

شرکتهای سرویس و نگهداری آسانسور در کرج

جدیدترین قیمت اسانسور

همانطور که می دانید آسانسور یا بالابر وسیله ای برای انتقال از طبقه ای به طبقه دیگر در ساختمانهای مختلف می باشد و در واقع اتاقک متحرکی است که می توان توسط آن به طبقات بالا یا رفت. در تعریفی مشابه ، آسانسور به مجموعه تجهیزات حمل و نقل گفته می شود که انتقال عمودی مردم و یا وسایل بین طبقات ساختمان را فراهم می نماید. یک آسانسور توسط موتور آسانسور نیروی لازم برای حرکت عمودی کابین را فراهم می کند. همچنین فرمانهای لازم برای توقف های خودکار و کنترل آسانسور توسط تابلو فرمان آسانسور انجام می شود.
بیشتر آسانسورهایی که در ایران نصب میگردد از نوع کششی می باشد. همانطور که در ساختمانهای مختلف مشاهده کرده اید نحوه کار این نوع آسانسورها بر اساس نیروی اصطحکاکی است که بین سیم بکسل های متصل به کابین و فلکه کششی موتور بوجود می آید یعنی آسانسورهای کششی در واقع در بالای خود دارای فلکه (قرقره) می باشند که روی موتور آسانسور می باشد و سیستم بکسل ها دور آنها وجود دارد و سیستم بکسلها از یک سر به کابین آسانسور و از سر دیگر به قاب وزنه آسانسور متصل هستند و طبیعتا با حرکت فلکه موتور در دو جهت مختلف حرکت رو به بالا یا پایین کابین آسانسور انجام می شود. در واقع کابین آسانسور در چاه آسانسور بصورت معلق می باشد که در شکل مشخص می باشد و به این امر سیستم تعلیق آسانسور می گویند. از لحاظ علمی در داخل قاب وزنه ، وزن وزنه ها برابر با وزن کابین به اضافه نصف وزن ظرفیت کلی کابین است. بطور مثال اگر ظرفیت کابین آسانسور ۸ نفره باشد (به ازای هر نفر ۷۵ کیلوگرم در نظر بگیریم) در کل ظرفیت کلی کابین ۶۰۰ کیلوگرم خواهد بود که طبیعتا نصف این مقدار برابر با ۳۰۰ کیلوگرم خواهد بود . حال این مقدار را با وزن خود کابین آسانسور جمع می کنیم و وزنی که بدست می آید وزن کلی است که باید در قاب وزنه وجود داشته باشد. در شکل زیر می توانید ساختار آسانسور کششی را مشاهده نمایید.

نصب آسانسور در کرج

قیمت روز آسانسور

جدیدترین قیمت اسانسور در کرج

قیمت خرید آسانسور در کرج

نوع دیگر از آسانسور در جهان آسانسور هیدرولیک می باشد که نحوه جابجایی کابین آسانسور در آن بطور کلی با نحوه جابجایی کابین در آسانسور کششی فرق می کند زیرا در آسانسور هیدرولیک جابجایی کابین آسانسور فقط توسط جک بالابر خاصی انجام می شود که از نوع جک و موتور هیدرولیک (روغنی) می باشد. در واقع در این نوع آسانسور دیگر موتوری در بالای چاه آسانسور وجود ندارد بهمین دلیل طبیعتا پشت بام خانه زیباتر خواهد بود. البته باید توجه نمایید که بدلیل ساختار این نوع آسانسور فقط تا ۵ یا ۶ طبقه پاسخگو خواهد بود در حالیکه آسانسور کششی طبقات بسیار بالاتری را پشتیبانی می نماید.
نحوه کار یک آسانسور هیدرولیک بدین صورت است که در آسانسور هیدرولیک یک موتور هیدرولیکی سه فاز غوطه ور در روغن وجود دارد که این موتور دارای یک شیر الکتریکی خاص بنام پاور یونیت می باشد که وظیفه پاوریونیت تامین فشار روغن برای جک هیدرولیک آسانسور می باشد و در واقع با تغییر فشار روغن ، جک مربوطه کابین آسانسور را به بالا یا پایین حرکت می دهد. البته باید توجه داشت که هزینه موتور های هیدرولیک بسیار بالاتر از موتور آسانسور کششی می باشد بهمین خاطر در ایران کمتر از آسانسور هیدرولیک استفاده میگردد. همچنیت نکته قابل توجه در آسانسورهای هیدرولیک این است که خیلی از افراد تصور می کنند مصرف برق این آسانسور ها نسبت به آسانسورهای کششی بالاتر است ولی این امر درست نیست زیرا کار موتور هیدرولیکی آسانسور هیدرولیک و فشار روغن فقط در حرکت به سمت بالا نیاز است و برای حرکت کابین آسانسور به سمت پایین نیازی به کار موتور و ایجاد فشار روغن نیست و طبیعتا در حرکت به سمت پایین موتور هیدرولیکی خاموش است و فقط با با بازکردن شیر و تخلیه کنترل شده روغن جک هیدرولیک ، کابین آسانسور به آرامی به سمت پایین می آید بنابراین مصرف برق بالایی نخواهد داشت.