قیمت قلاب سربکسل آسانسور

اگر میخواهید از از لیست قیمت سربکسل آسانسور اطلاعات کسب کنید و همچنین جهت برقراری ارتباط و مراجعه حضوری با ما در تماس باشید :
آدرس : کیلومتر 17 جاده مخصوص - بلوار کرمان خودرو به سمت اندیشه - جاده شهریار به سمت کرج - منطقه صنعتی هفت جوی - خیابان قائم ماشین - پلاک 111/1

قلاب سربکسل آسانسور

زمانی که یکی از قطعات اسانسور را باید تعویض کنید یکی از مهمترین مسائل انتخاب یک قطعه مناسب است که بتواند به راحتی جایگزین قطعه قبلی شود ساختار آسانسور مثل اعضای بدن انسان است زمانی که یکی از اعضا از کار می افتد و دیگری جایگزین میشود مهم است که دارای کیفیت بالای بوده و بتواند به راحتی جایگزین عضو قبلی شود برای آسانسور نیز همین اتفاق می افتد پس باید از قطعات با کیفیت استفاده کردقلاب سربکس یکی از قطعات مهم اسانسور است پس یک هنگام خرید آسانسور به سالم بودن آن حتما توجه کنید دوم هنگام تعویض قطعه قلاب سربکسل به مرغوبیت قلاب جایگزین که شرکت آسانسور آمر فلز امیر هر دو را برای شما فراهم خواهد کرد .

قیمت قلاب سربکسل آسانسور

تلفن : 02146893204
واتس آپ : 09358987865  (ارتباط فقط از طریق واتس آپ)

لیست قیمت قلاب سربکسل آسانسور

آدرس دفتر فروش قلاب سربکسل آسانسور

قيمت قطعات آسانسور

خرید  قلاب سربکسل آسانسور

قلاب سربكسل (ٌRope Termination ) يك وسيله مناسب جهت اتصال انتهاي سيم بكسل مي باشد. اين وسيله در دو نوع متقارن ( Symmetrical) و نامتقارن ( Asymmetrical) مي باشد . نوع متقارن آن معمولاً به عنوان اتصال انتهای سیم بکسل های آسانسور و بالا بر به کار می رود و به آسانی باز وبسته شده و طریقه ی ساخت و نصب آن نیز همانند سوکت های نا متقارن است با این تفاوت که به علت تقارن موجود در این سوکت،خطر ناشی از نصب نادرست وجود ندارد و طریقه ی بازرسی آن نیز مشابه سوکت غیر متقارن است و نصب آن بدين صورت است كه انتهاي سيم بكسل ابتدا از داخل مخروط سوکت گوه (ٌWedge Socket) عبور داده مي شود، سپس بصورت حلقه خم شده و با وارد آمدن بار به گوه ، قفل و محكم مي گردد.

کاربرد  قلاب سربکسل آسانسور

استفاده صحيح و رعايت مسائل ايمني حائز اهميت مي باشد. آنچه كه به آن پرداخته مي شود موارد ايمني در موقع استفاده از قلاب سربكسل آسانسور مطابق با استاندارد اروپايي DIN EN 13411-7 و DIN 15315 برای سر بکسل های متقارن و DIN 43148 برای سر بکسل های نا متقارن میباشد . امروزه برای اتصال انتهای سیم بکسل های آسانسور و بالابر ، بیشتر از نوع متقارن آن استفاده میشود و گوه های نامتقارن در جرثقیل ها استفاده میشود لذا مطالب ذیل ، عمدتا ،در مورد قلاب سر بکسل های آسانسور از نوع نامتقارن بیان شده است و همانطور که در بالا ذکر گردید ، موارد بازرسی در قلاب سر بکسل نوع متقارن و نامتقارن کاملا شبیه به همدیگر میباشد .

خرید وسایل اسانسور

قیمت روز آسانسور

قیمت پاراشوت آسانسور

پاراشوت همان ترمز اضطراری مکانیکی آسانسور می باشد. فرض کنید که همه سیم بکسلهای متصل به کابین پاره شده باشد. در این حالت کابین شروع به سقوط آزاد می نماید. با افزایش سرعت حرکت کابین از حد مجاز، سیستم پاراشوت با دستور گرفتن از گاورنر سرعت، فعال شده و با انجام عمل ترمز، کابین را بر روی ریلها قفل می کند. پاراشوت ها از سه نوع عمده لحظه ای ( که استفاده از آن منسوخ شده)، تدریجی و غلتکی تشکیل می شوند . برای کابین تا سرعت ۰٫۶۳ متر بر ثانیه از ترمز ایمنی لحظه ای استفاده می شود . برای کابین با سرعت بیش از ۱ متر بر ثانیه از ترمز ایمنی تدریجی یا غلتکی استفاده می شود .

قیمت پولی آسانسور

قلاب سربکسل آسانسور

لیست قیمت اسانسور

2-1 قسمت هاي آسيب ديده سيم بکسل نبايد در محل بست يا نواحي كلمپ بين سوكت و گوه قرار گيرد.
2-2سيم بکسل بايد بطوري فيت شود كه در هنگام خروج از بدنه سوكت و در قسمت كلمپ دچار پيچ خوردگي نشود، كه اين سبب
وارد آمدن فشار در راستاي محل برخورد سوكت مي شود. فيت شدن ناصحيح منجر به پارگي زودرس سيم بکسل مي گردد.وقتي كه اتصال ايجاد گرديد، دنباله سيم بکسل خارج شده از سوكت بايد طول كافي براي بسته شدن داشته باشد. طول سیم بکسل آزاد بیرون آمده از گوه ، باید حداقل 6 برابر قطر سیم بکسل باشد .وقتي سيم بکسل به دور چيزي با شعاع كم خميده مي شود، مقاومت خمشی سيم بکسل كاهش مي يابد. مي توان در صورت لازم محل فيت شدن با سوكت را با نواري پوشش داد.
 2-3بعد از ايجاد اتصال، ضروري است كه گوه و سيم بکسل بطور صحيح در بدنه سوكت نشسته شده باشند قبل از اينكه تجهيزات بر روي آن قرار گيرد. در غير اينصورت احتمال آن وجود دارد كه سيم بکسل از محل فيت بيرون درآيد يا مخصوصا وقتي كه سيم بکسل نو مي باشد گوه ممكن است بيرون از بدنه سوكت پريده شود.

توصیه های ایمنی

1-1  قبل از استفاده قطعات منفصله مي بايست كنترل شوند تا اطمينان حاصل شود كه آنها عاري از هر گونه عيوب هستند.
1-2 ضروري است كه فقط از قلاب سربكسل با ابعاد و اندازه هاي صحيح و داراي استحكام مناسب با سيم بكسل استفاده گردد. عوامل شكست مي تواند از در رفتگي يا پارگي سيم بکسل يا اتصال باشد.استحكام انتهاي اتصال سيم بكسل مي بايست طبق استاندارد حداقل 80% نيروي لازم جهت پارگي سيم بکسل باشد. بنابراين جنس انتخاب شده مي بايست بر اين مبنا باشد. در مورد گوه كه تحت بار و فشار قرار دارد جنس فلزي (فولاد، چدن) نبايد قابل شكستن باشد.
 1-3بدنه هاي سوكت و گوه كه از سازنده هاي مختلف مي باشد نبايد با هم مونتاژ گردند حتي آنهايي كه براي يك نوع سيم بکسل طراحي شده اند.  قطعات با طراحي هاي مختلف نبايد مخلوط شده و مارك سازنده و فيت  شدن گوه با سيم بکسل در بدنه سوكت بايد هميشه در هنگام مونتاژ شدن بررسي گردد. گوه هاي با سايز بزرگ يا گوه اي با مخروط ناقص نبايد مورد استفاده قرار گيرد چون بقدر كافي محكم بودن اتصال فراهم نمي گردد. خيلي كوچك بودن گوه سبب پيش آمدن زياد گوه از بدنه سوكت شده و در  وضعيت بار سنگین ممكن است منجر به شكسته شدن بدنه سوكت شود يا از آن بيرون افتد.

استعلام قیمت قطعات آسانسور