قیمت فلکه گیربکس آسانسور

فلکه گیربکس آسانسور یکی از مهم ترین قطعات آسانسور می باشد جهت اطلاع از قیمت فلکه گیربکس آسانسور و خرید فلکه گیربکس آسانسور با کارشناسان فروش  آمر فلز تماس حاصل فرمایید:

تلفن : 02146893204
واتس آپ : 09358987865  (ارتباط فقط از طریق واتس آپ)

قیمت فلکه گیربکس آسانسور

آدرس شرکت فروش فلکه گیربکس آسانسور

نصب فلکه گیربکس آسانسور

هزینه نصب فلکه گیربکس آسانسور در کرج

برای از اطلاع از قیمت فلکه گیربکس آسانسور و قطعات فلکه گیربکس آسانسور میتوانید با شماره تماس  02146893204 با ما در ارتباط باشیدهمچنین برای مراجعه حضوری به آدرس شرکت فروش فلکه گیربکس آسانسور کیلومتر 17 جاده مخصوص - بلوار کرمان خودرو به سمت اندیشه - جاده شهریار به سمت کرج - منطقه صنعتی هفت جوی - خیابان قائم ماشین - پلاک 111/1
مراجعه نمایید لازم به ذکر است که شرکت آمرآسانسو فلز امیر علاوه بر فروش فلکه گیربکس آسانسور کار نصب فلکه گیربکس آسانسور را نیز انجام میدهد پس برای اطلاع از هزینه نصب فلکه گیربکس آسانسور در کرجنیز با شماره بالا تماس گرفته تا شما را هرچه بیشتر درباره ی نصب و فروش فلکه گیربکس آسانسور راهنمایی کنیم.

قیمت فلکه اصلی موتور اسانسور

قیمت فلکه هرزگرد آسانسور

فلکه اصلی موتورگیربکس آسانسور

قیمت فلکه گیربکس آسانسور

فلکه آسانسور

تولید کننده فلکه هرزگرد آسانسور

 فلکه اصلی گیربکس آسانسور

فلکه های گیربکس آسانسور ازجنس چدن ساخته میشود که  اهمیت زیادی از لحاظ مقاومت و سایش داراست. که در دو نوع چدن خاکستری (که با ترکیب خواستی برای فلکه گیربکس آسانسور ذوب میشود)و نوع دیگر از نوع داکتیل ضد سایش که ترجیحا توصیه میشود در آسانسور هایی که دارای ترافیک کاری بالا هستن استفاده شود این نوع چدن ها همانطور که از نامشان مشخص است از نوع نشکن میباشد که از لحاظ سایشی مقاومت بالایی دارن
فلکه گيربکس با لبه شياربندي شده، سيم بکس هاي معلق را روي خود نگه مي دارد بطوريکه کل وزن اتاق و وزنه تعادل را تحمل کند.
در ضمن اين فلکه باعث انتقال نيروي گشتاور اصلي براي شتاب دادن و حرکت مي شود.
جنس قرقره از چدن است و داراي قدرت مکانيکي بالا مي باشد.
نکته: موتور هاي سبک، ياتاقان ندارند و فلکه به انتهاي شافت دنده برنجي متصل است ولي در گيربکس هاي سنگين، براي نگهداري
شافت دنده برنجي که به فلکه متصل است، از دو ياتاقان استفاده مي شود که يکي در محل خروج شافت از گيربکس و دومي در انتهاي
شافت دنده برنجي نصب مي شود که در اين صورت بار بين دو ياتاقان تقسيم مي شود.
 

قیمت فلکه گیربکس آسانسور


 

قیمت نصب فلکه گیربکس در کرج

لیست فروشندگان فلکه گیربکس در کرج

تولید کننده فلکه آسانسور

قیمت فلکه گیربکس آمر فلز امیر

تولید کننده فلکه گیربکس آسانسور در کرج

فروش فلکه گیربکس

قیمت فلکه گیربکس آسانسور

قیمت موتور گیربکس آسانسور

همانطور که از نام این نوع موتور آسانسور پیداست موتور گیرلس یعنی موتور بدون گیربکس و طبیعتا این امر یعنی اینکه نیاز به تعویض دنده توسط گیربکس نیست و همین امر لرزیدن کابین آسانسور در طی حرکت را به حداقل رسانده و حرکتی نرم برای کابین آسانسور فراهم می کند. همچنین موتور گیرلس آسانسور برق و انرژی بسیار کمتری از موتورهای گیربکسی مصرف می کند و تا 50% در مصرف برق و هزینه های آن صرفه جویی می شود. البته قیمت موتور گیرلس آسانسور تقریبا دو برابر موتورهای گیربکسی می باشد.
همچنین موتور گیرلس بدلیل فقدان گیربکس از لحاظ حجم کوچکتر از موتورهای گیربکسی آسانسور می باشد و طبیعتا باعث نصب سریعتر آسانسور شده و هزینه سرویس و تعمیرات آسانسور را به حداقل می رساند و همین مشخصات باعث می شود که موتور گیرلس آسانسور برای ساختمانهای اداری و یا ساختمانهای مسکونی پرترافیک بسیار مناسب و مقرون به صرفه باشد.
نوع ساخت موتور گیرلس آسانسور بدین گونه است که شامل یک موتور برای تولید نیروی محرکه٬ شاسی موتور ، فلکه کششی٬ ترمز مغناطیسی٬ بلبرینگ های محافظ ، آرمیچر جریان مستقیم و فلکه هرز گرد و... می باشد.
در حالت کلی بهتر است برای آسانسورهایی که سرعت آسانسور بیش از 2.5 متر بر ثانیه می باشد از موتورهای گیرلس برای آسانسور مربوطه استفاده گردد.
این نوع موتور آسانسور قدیمی تر است و دارای هزینه کمتری نیز به نسبت موتورهای گیرلس می باشد. موتور گیربکس بدلیل وجود گیربکس انرژی و برق بیشتری برای هر بار شروع حرکت خود در هر لحظه احتیاج دارد و همچنین راندمان یا بازده کاری آن پائین است.
همچنین در این نوع موتور نوع ترمز موتور از نوع ترمز دیسکی می باشد بنابراین اصطهلاک لنت ترمز در این نوع از موتور آسانسور بالاتر است و لنت ترمز باید در هر سرویسکاری آسانسور طبق چک لیست سرویسکاری آسانسور چک شود.
 

قیمت فلکه گیربکس آسانسور